Tıkla Ara > 0539 640 64 50

Uşak Oto Çilingir Hizmeti

 

 

Oto Çilingir

 

 


  Uşak Oto Çilingir hizmeti, uzmanlık gerektiren, hizmet verilirken özen göstermesi gereken ve profesyoneller tarafından icra edilmesi gereken bir iştir.

  Bu konuda siz değerli müşterilerimizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak işinde titiz işçilikle size hizmet veriyoruz.

Uşak ve Tüm semtlerine uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla her model araç için oto çilingir hizmetini Uygun fiyata vermekteyiz. Araç modeliniz ne olursa olsun, araç kapınıza ve kilidinize hiçbir zarar vermeden araç kapınızı açıyoruz. Alanında Uzman ekip ve kadromuz ile Kaliteli işçilik dürüst ticaret anlayışını benimsemiş yılların tecrübesi ile işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

 

Yenilenen teknoloji ile birçok araçta artık immobilizer ve çipli sistemler

bulunmaktadır. Firmamız sürekli gelişen teknolojiyle birlikte makina parkurunu ve ekipmanlarımızı da zamana ayak uydurarak yenilemektedir. Bundan dolayı Her model aracın kapısını hasarsız açabilmekteyiz.

 

Ustalık ve marifet gerektiren bir meslek olan çilingir ustalığı eski zamanlara kıyasla günümüzde farklı anlamlar taşır. Eski zamanlarda, günümüzdeki gibi hazır kilitler olmadığı için; el işçiliği ile anahtar ya da kilit yapan kişiler çilingir olarak adlandırılmaktaydı. Oysa günümüzde teknolojinin hızla ilerleyişi ile kapı kilitlerinin imalatlarının fabrikalarda makinelerde yapılması, çilingir mesleğinin kavram yapısını değiştirmiştir. Artık bir çilingir ustası; anahtarı kaybolan ya da kilitli kalan kapıları açmaya çalışan, bozulmuş kilitleri onaran ya da kilitlerin montajını gerçekleştiren kişileri temsil eder.

Aracınızın kapı kilidi bozulduğunda ise sizlere ustaları yardım edecektir. Araç ile ilgili yaşanan kilit problemlerini çözüme kavuşturan bu ustalar, evinizin kilidi bozuk kapısı için çağırdığınız çilingir ustaları ile aynı işlemleri gerçekleştirirler. Uşak oto çilingir hizmeti için bizi ve firmamızı günün her saati zaman fark etmeksizin 7/24 arayabilir Çilingir çağırabilirsiniz.